محصولات تخفیف خورده

دسر نوشيدني شکلات دنت حجم 1 ليتر Danette Chocolate Drinkable Dessert 1

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :353
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید
    موارد بیشتر

دسر نوشيدني شکلات دنت حجم 1 ليتر danette chocolate drinkable dessert 1

تماس بگیرید تومان

دسر نوشيدني شکلات دنت حجم 1 ليتر Danette Chocolate... دسر نوشيدني شکلات دنت حجم 1 ليتر Danette Chocolate Drinkable Dessert 1 lit

فرقي نمي‌کند جوان باشيد يا پير، کودک باشيد يا نوجوان، بالاخره از يک طعم دسر نوشيدني دنت خوشتان خواهد آمد. چه برسد به اينکه آن طعم دوست داشتني شکلات باشد! دسر نوشيدني «دنت» با طعم شکلات، ميان‌وعده‌اي مفيد برپايه شير است که در بسته‌بندي تتراپک يک ليتري عرضه شده است. با اين دسر شکلاتي مي‌توانيد دسرهاي ديگري هم درست کنيد و از ترکيب آن لذت ببريد. دسر نوشيدني شکلاتي حاوي شير تازه بدون چربي گاو، خامه، شکر، نشاسته اصلاح شده ذرت، پودر تراويده شير، استابلايزر، طعم دهنده مشابه شکلات و پودرکاکائو، نمک و آب است و با غلظتي دلخواه و خوشايند، مي‌تواند در سبد غذاي هفتگي شما قرار گيرد.
دنت شکلاتي
دسر نوشيدني يک ليتري دنت با طعم شکلات، ميان‌وعده‌ا‌ي سالم و مقوي براي بچه‌ها و بزرگسال‌هاست. اگر طرفدار طعم کاکائو و شکلات هستيد و هيچ وقت نمي‌توانيد به شکلات «نه» بگوييد، دسر نوشيدني شکلاتي دنت با غلظت و طعم شکلات، برايتان جذاب است. دنت خود را به عنوان دسر نوشيدني آنقدر ميان مردم جا انداخته است که خيلي‌ها هر دسر نوشيدني ديگر را دنت مي‌نامند. اين روزها پوکي استخوان بسيار شايع است به همين دليل به بانوان هميشه توصيه مي‌شود محصولات لبني را در برنامه غذايي خود قرار دهند و مصرف دنت در طول هفته براي جلوگيري از پوکي استخوان سودمند است. اگر خودتان يا فرزندتان طعم شير را دوست نداريد، دسر نوشيدني دنت که بر پايه شير است گزينه مناسبي براي تامين کلسيم مورد نياز بدنتان خواهد بود. دسر نوشيدني شکلاتي دنت را صبح و عصر بنوشيد و انرژي بگيريد و در عين حال از خواص شير بهره‌مند شويد.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر