محصولات تخفیف خورده

سشوار حرفه‌ اي پرومکس

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :516
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید
    موارد بیشتر

سشوار حرفه‌ اي پرومکس مدل 7240

تماس بگیرید تومان

سشوار حرفه‌ اي پرومکس سشوار حرفه‌ اي پرومکس مدل 7240

توان موتور سشوارهاي خانگي عموما زير 2000 وات و توان موتور سشوارهاي حرفه‌اي بالاي 2000 وات است. شرکت «پرومکس» اقدام به توليد سشواري حرفه‌اي با موتور AC و توان 2400 وات کرده است. مدل «7240» علاوه‌بر قدرت موتور بالا داراي فناوري توليد يون، دکمه‌ي باد سرد و سه متمرکزکننده‌ي هواست که نيازهاي شخص را براي استفاده‌ي حرفه‌اي برآورده مي‌کنند.
براي خشک‌کردن و حالت‌دادن به موها که به آن براشينگ مي‌گويند، به سرعت و حرارت مناسب احتياج است. هرچقدر قدرت موتور سشوار بيشتر باشد، در مدت‌زمان کمتري مي‌توان براشينگ را انجام داد. توان 2400واتي موتور 7240 از اين جهت کاملا مناسب است. سه متمرکزکننده‌ي هوايي که همراه سشوار عرضه شده را مي‌توان با توجه به نياز استفاده کرد. عرض اين متمرکزکننده‌ها 60، 75 و 85 ميلي‌متر است. سيم مدل‌هاي حرفه‌اي را عموما بلند مي‌گيرند تا هنگام استفاده مشکلي بابت کوتاه‌‎بودن سيم وجود نداشته باشد. سيم اين مدل هم 3 متر طول دارد و در محل اتصال به بدنه، داراي حلقه‌اي است که به کمک آن مي‌توان دستگاه را آويزان کرد. اکثر سشوارها يک حالت باد سرد دارند که در حالت فعال‌بودن آن، المنت سشوار از کار مي‌افتد و مي‌توان حالت يک قسمت از مو را تثبيت کرد. در اين ميان تعدادي از اين سشوارها هستند که براي باد سرد، يک دکمه‌ي فنري در نظر مي‌گيرند تا بتوان به شکل لحظه‌اي با فشردن دکمه از باد سرد استفاده کرد و با رهاکردن آن مجددا باد گرم شود. سشوار 7240 پرومکس نيز داراي اين دکمه در بالاي دسته است. از ويژگي‌هاي بارز اين سشوار فناوري توليد يون است. ژنراتور يوني با روشن‌کردن سشوار فعال شده و يون‌هاي منفي توليد مي‌کند. اين يون‌ها با باد سشوار خارج مي‌شوند و پس از برخورد به موها، الکتريسيته‌ي ساکن روي آن‌ها را از بين مي‌برند. به‌اين‌ترتيب وزشدن مو کمتر اتفاق مي‌افتد و حالت‌دادن به موها هم راحت‌تر مي‌شود. براي حالت‌دادن و خشک‌کردن موها مي‌توان سرعت و حرارت باد را روي مقدار دلخواه تنظيم کرد. براي اين کار بايد از دکمه‌هاي روي دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زياد و سه حالت حرارت ملايم و گرم و داغ را فراهم مي‌کنند.
به طور خلاصه سشوار Promax 7240 داراي موتور 2400وات AC، فناوري توليد يون، سه متمرکزکننده‌ي هوا، دو حالت سرعت و سه حالت دما و فيلتر قابل‌جداشدن بوده و با قدرت موتور بالايي که دارد، براي استفاده‌ي حرفه‌اي کاملا مناسب است.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر